KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034100
nr 1603 4100
Julius Nord
(f. 1992), Sverige
Oljemålning, Rymden, Signerad a tergo. Olja på duk, 50x70 cm, oramad
Julius Nord, svensk bildkonstnär född 1992.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:56:46
4/3 19:28:11